Start competities 2022

Overzicht najaarscompetitie thuis wedstrijden:

Datum Schema Team 1 Team 2 Tijsdtip
26-03-2022 Heren 17+ Zaterdag (ZE) – 1e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 DE SCHELDE 1 13.00
02-04-2022 Dames 17+ Zaterdag (ZE) – 2e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 ANIMO TERNEUZEN 3 10.00
08-04-2022 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – 2e klasse – Afdeling 4 SJEF 1 AXEL 2 19.00
10-04-2022 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 48 SJEF 1 DE SCHELDE 1 10.00
15-04-2022 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – Hoofdklasse – Afdeling 2 SJEF 1 MLTC 1 19.00
16-04-2022 Dames 17+ Zaterdag (ZE) – 2e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 DE SCHENGE 1 10.00
18-04-2022 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31 SJEF 1 TEBO 2 10.00
19-04-2022 Dames Dubbel Dinsdag  – 1e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 HONTENISSE 1 13.00
22-04-2022 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 1 GRAVELSTEPS 1 19.00
23-04-2022 Heren 17+ Zaterdag  – Topklasse – Afdeling 6 SJEF 1 ETTEN 1 n.n.b.
23-04-2022 Heren 17+ Zaterdag (ZE) – 1e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 MLTC 1 10.00
24-04-2022 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 48 SJEF 1 MLTC 2 10.00
29-04-2022 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – Hoofdklasse – Afdeling 2 SJEF 1 DOS-VLISSINGEN 1 19.00
30-04-2022 Dames 17+ Zaterdag (ZE) – 2e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 DE EIKENHOF 1 10.00
01-05-2022 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31 SJEF 1 DE STOOF 2 10.00
14-05-2022 Heren 17+ Zaterdag  – Topklasse – Afdeling 6 SJEF 1 ANIMO TERNEUZEN 1 n.n.b.
14-05-2022 Heren 17+ Zaterdag (ZE) – 1e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 ANIMO TERNEUZEN 1 13.00
15-05-2022 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 31 SJEF 1 WPD 1 10.00
17-05-2022 Dames Dubbel Dinsdag  – 1e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 HONTENISSE 2 13.00
20-05-2022 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – Hoofdklasse – Afdeling 2 SJEF 1 DE SPRINK 1 19.00
21-05-2022 Heren 17+ Zaterdag  – Topklasse – Afdeling 6 SJEF 1 DELFTSE TENNISBOND 1 n.n.b.
21-05-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 2 SJEF 3 10.00
22-05-2022 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 48 SJEF 1 KAPELLE 1 10.00
24-05-2022 Dames Dubbel Dinsdag  – 1e klasse – Afdeling 1 SJEF 1 DOS-VLISSINGEN 1 13.00
27-05-2022 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 1 HOEK 1 19.00
28-05-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 4 SJEF 1 HULSTER AMBACHT 2 13.00
28-05-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 3 AXEL 1 13.00
10-06-2022 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) – 2e klasse – Afdeling 4 SJEF 1 SMASH-JANSTEEN 1 19.00
11-06-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 4 SJEF 1 CON FORZA 1 13.00
11-06-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 3 HOEK 2 13.00
18-06-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 3 DRIVE 2 13.00
18-06-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 2 AXEL 1 14.00
25-06-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 4 SJEF 1 HONTENISSE 1 13.00
02-07-2022 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (ZE) – 3e klasse – Afdeling 5 SJEF 2 HOEK 2 10.00